Ze života naší Arči

Stránky ze života ještě štěněte Arči rodem z Líšně.

  29.3.2003

Uplynul týden mého pobytu v nové rodince. Tak a dneska mne ty velcí šakal a šakalice vytáhli na dlouhatánskou procházku. Pravda nejdříve to začalo tím, že mne pošplíchali nějakým sajrajtem prý aby se do mne nekouslo nějaký zvíře. A dobře udělali.
Po cestě jsme potkali Kenyho , co jsem ho pěkně v pondělí (dnes je sobota) prohnala - sice je větší, ale o týden mladší. Myslela jsem si totiž že je to jeden z mých brášků. A tak jsem dala pěkně do těla.

Keny je ten pesan u holčičky.
Na procházku s náma šel ještě kamarád Cesar.

Tady mne učili nějaký povel - jo bylo to SEDNOUT.
A docela mi to šlo.

No nevím po těch miliónech kroků co jsem musela ujít si ti dva šakali dali tohle. Brrrr. Nějaká rezavá voda. Ještě že mně dali čistou.

No a takhle mne to zmohlo.

A tady jsou moji kamarádi z našeho baráku.

César

Fanynka

22.3.2003
Tak a od dneška je nás pět. Přibyla k nám domů psí slečna a slyší na jméno Arča. Teda měla by slyšet. Dovezli jsme si ji z Brna, od Radky Podhorské, její člověčí mámy - strašně moc hodné. Psí máma se jmenuje Chelsea. Za kmotry jsou Iveta, Jirka, Míša a Deny Dvořákovi, kterým moc děkujeme, že nás k ní přivedli.
Narodila se 11.1.2003 spolu s třemi brášky a jednou sestřičkou. Ta se jmenuje Barča a protože zůstává  u Radky, budou se doufám občas vídat.

Psí máma Chelsea

a člověčí máma Radka

Poslední společná fotka s Barčou a bráškou.

A vyrážíme na cesty. Ach mámy, kampak mne to vezou ?

A tady je náš mazlíček už v novém domově.

NAHORU

Poslední úprava 19.06.2003

TKsoft © 2003